تبلیغات
بازی بازار - ترفند بازی جی تی ا وی
 
 
سلام
دوستان خواهشا خواهشا لطفا اگر اگر بازی جی تی ای آی وی رو بازی نکردید ، این متن رو نخونید و از خوندنش هم ناراحت نشید چون صحنه های بدیه دیگه!!!(شاید هم بعضی هاتون اصلا پیداش کرده باشید؟!؟!)
خب می ریم سر اصل مطلب:خب اصلا ما چی می خوایم بگیم؟؟این راجع به دختر هایی هستند که شما سوارشون می کنید و می برید به یه جای خلوت و سوت کور(مثلا کوچه) و بعد...!!
یک شهر کوچیکی بالای نقشه سمت راست هست. شما باید صبر کنید تا ساعت 12 بشه بعد به این شهر برید(شاید همه ی شهرها هم اینطور باشند .من امتحان نکردم) . یک ماشین بردارید و توی خیابون ها گشت بزنید و دنبال زن هایی بگردید که کناره های پیاده رو وایسادن و طرز لباس پوشیدنشون خیلی تفاوت داره با بقیه .بعد باید برید جلوش وایسید و بوق بزنید و منتظر بشید تا بیاد بغل ماشین برقصه.بعد طبق نوشته ای که در سمت راست بالا میاد باید سوار شدنش رو قبول کنید .سپس ببریدش به یکی از کوچه پس کوچه های تاریک.بعد یه گزینه بالا در سمت راست براتون نمایش داده می شه . اگر خواستید می تونید قبول کنید و ببینید که چی می شه . در عین حال گزینه های دیگه ای هم ست . حالا خودتون امتحان کنید ببینید چی می شه! راستی بابت کارهایی که می کنه پول می گیره. شما می تونید بعد از تموم شدن کارتون بکشیدش و پولتون رو پس بگیرید.
با معذرت خواهی از اونایی که از این نوشته خوششون نیومد.

طبقه بندی: ترفند های بازی،

[ جمعه 23 اسفند 1392 ] [ 04:10 ب.ظ ] [ امیر حسین ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه